Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/dvh/public_html/libraries/cegcore2/gcloader.php on line 63
Loting Martin van Ramele Trofee - Dartvereniging Houten
 

Middels een bericht op Facebook heeft de DBMN laten weten dat de loting voor de volgende ronde van de Martin van Ramele Trofee verricht is. Deze ronde geen bye's meer dus iedereen mag aan de bak. Vooral Bull's Tail, dat tegen DCU 1 (ERE) mag en omdat je ook wel eens in exotische oorden wil gooien, mag Straight Arrow lekker naar Harderwijk, alwaar de Bierelier Bulls (5) op ze wachten (Let op waar je parkeert, dat scheelt je 90 euri, zo hebben een paar spelers van de Dragons al ondervonden). De volledige loting vind je HIER

Postadres DV Houten

Hoefbladhof 42
3991 GH Houten

E-mail
bestuur@dartvereniginghouten.nl

Locatie Eddie's

Papiermolen 3A
3994 DJ Houten
Tel: 06-51514491