Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/dvh/public_html/libraries/cegcore2/gcloader.php on line 63
En het is weekend! - Dartvereniging Houten
 

En dat betekent dat de uitslagen van week 5 allemaal bekend zijn. Het was een week van uitersten voor de teams van DV Houten. Andartica en Pooltime, beide hoog geklasseerd, verloren deze week verrassend hun wedstrijd. Daar staat tegenover dat Het Chaos Team, Straight Arrow en @Mango's 4 wel met ruime cijfers wisten te winnen en daardoor hun positie in de top van het klassement wisten te handhaven of zelfs te versterken. @Mango's 2 had een mindere avond en werd met 9-0 naar huis gestuurd. Deze en alle andere uitslagen, vind je HIER!

Postadres DV Houten

Hoefbladhof 42
3991 GH Houten

E-mail
bestuur@dartvereniginghouten.nl

Locatie Eddie's

Papiermolen 3A
3994 DJ Houten
Tel: 06-51514491