Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/dvh/public_html/libraries/cegcore2/gcloader.php on line 63
Beker: Chaos door na winst op Mango's 4, Mango's 1 verliest nipt - Dartvereniging Houten
 

In het bekertoernooi was er sprake van een heus DV Houten-onderonsje tussen het Chaosteam en Mango's 4. De mannen van Chaos wonnen nipt... met 9-0. Desalniettemin heeft Mango's 4 het prima gedaan in de beker. Mango's 1 maakte er een spannende pot van tegen Ons Huis. De bierronde bracht uiteindelijk de beslissing, helaas niet in Houtens voordeel. Captain Mariska baalde enorm, getuige haar reacties op de captainsapp. Ook True Blue heeft gespeeld, daar is nog geen uitslag van bekend.

Postadres DV Houten

Hoefbladhof 42
3991 GH Houten

E-mail
bestuur@dartvereniginghouten.nl

Locatie Eddie's

Papiermolen 3A
3994 DJ Houten
Tel: 06-51514491