Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/dvh/public_html/libraries/cegcore2/gcloader.php on line 63
9 september: Competitie warm-up toernooi bij Eddie's - Dartvereniging Houten
 

Het seizoen staat weer op het punt van beginnen en volgende week beginnen de meeste teams van DV Houten met een bekerwedstrijd. De week daarna begint de competitie en we kunnen ons voorstellen dat iedereen er nog even in moet komen. Daarom organiseren we op vrijdag 9 september "Eddie's Competitie Warm-up". Een singletoernooi om even die vorm terug te vinden. Aanvang van het toernooi is om 20.00 uur en het inschrijfgeld bedraagt EUR 5,-. Vanaf 20 deelnemers is de prijzenpot EUR 100, - + inschrijfgeld. We hopen jullie in groten getale te kunnen begroeten vrijdag!!

Postadres DV Houten

Hoefbladhof 42
3991 GH Houten

E-mail
bestuur@dartvereniginghouten.nl

Locatie Eddie's

Papiermolen 3A
3994 DJ Houten
Tel: 06-51514491