Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/dvh/public_html/templates/basetemplate/index.php on line 41
Dennis van den Berg leider na laatste Friday Night Dartzz - Dartvereniging Houten

De laatste ranking is gespeeld en we kunnen ons opmaken voor de finaledag. Dennis van den Berg liet nog eenmaal zien, waarom hij bovenaan in de stand staat. Gedecideerd rekende hij af met iedereen die afgelopen vrijdag op zijn pad kwam. Hij gaat als absolute favoriet naar de finaledag over 2 weken. Wie hem op die dag vergezelt? Kijk maar even naar de stand op de Friday Night Dartzz pagina.

Zoals gezegd, de finaledag is over 2 weken dus volgende week geen Friday Night Dartzz.

Postadres DV Houten

Hoefbladhof 42
3991 GH Houten

email:
bestuur@dartvereniginghouten.nl

Locatie Eddie's

Papiermolen 3A
3994 DJ Houten
Tel: 06-51514491

Locatie Mango’s Café

Het Rond 101
3995 DN Houten
Tel: 030-2682044