Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/dvh/public_html/templates/basetemplate/index.php on line 41
Loting Martin van Ramele Trofee - Dartvereniging Houten

Middels een bericht op Facebook heeft de DBMN laten weten dat de loting voor de volgende ronde van de Martin van Ramele Trofee verricht is. Deze ronde geen bye's meer dus iedereen mag aan de bak. Vooral Bull's Tail, dat tegen DCU 1 (ERE) mag en omdat je ook wel eens in exotische oorden wil gooien, mag Straight Arrow lekker naar Harderwijk, alwaar de Bierelier Bulls (5) op ze wachten (Let op waar je parkeert, dat scheelt je 90 euri, zo hebben een paar spelers van de Dragons al ondervonden). De volledige loting vind je HIER

Postadres DV Houten

Hoefbladhof 42
3991 GH Houten

email:
bestuur@dartvereniginghouten.nl

Locatie Eddie's

Papiermolen 3A
3994 DJ Houten
Tel: 06-51514491

Locatie Mango’s Café

Het Rond 101
3995 DN Houten
Tel: 030-2682044