Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/dvh/public_html/templates/basetemplate/index.php on line 41
Reminder: 9 november Algemene Ledenvergadering - Dartvereniging Houten

Misschien was je vergeten om het in je agenda te zetten, daarom nog even een herinnering met betrekking tot de ALV van onze vereniging:

Op maandagavond 9 november om 20.00 uur vindt de Algemene Ledenvergadering plaats van Dartvereniging Houten. Hier wordt het reilen en zeilen van de vereniging in het afgelopen jaar besproken en blikken we vooruit naar het komend jaar. Uiteraard hopen we zoveel mogelijk leden te mogen begroeten, omdat we ook graag van jullie horen, hoe jullie vinden dat het gaat en wat er nóg beter kan.

 

Postadres DV Houten

Hoefbladhof 42
3991 GH Houten

email:
bestuur@dartvereniginghouten.nl

Locatie Eddie's

Papiermolen 3A
3994 DJ Houten
Tel: 06-51514491

Locatie Mango’s Café

Het Rond 101
3995 DN Houten
Tel: 030-2682044