Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/dvh/public_html/templates/basetemplate/index.php on line 41
Ronald Balfoort wint 12e Fridaynight Dartzz; Danny Wever periodekampioen - Dartvereniging Houten

De 12e Fridaynight Dartzz was drukbezocht. Waarschijnlijk heeft dit te maken met het fit dat het bekerweek was. 28 spelers kwamen deze vrijdagavond naar Eddie's om uit te maken wie de beste darter van deze vrijdagavond was. Veel nieuwe mensen ook deze keer. Onder hen Ronald Balfoort en hij bleek deze avond de sterkste te zijn. In de finale klopte hij Arjan van Zetten met 4-3. De verliezersronde was een prooi voor Jick Remmers, die in de finale Wesley van Rooijen met 3-0 wist te kloppen. Toen alle cijfertjes bij elkaar opgeteld waren, bleek Danny Wever de winnaar van de laatste periode. Alle 12 rankings van deze cyclus zijn nu gespeeld. Op naar de finaledag!

Postadres DV Houten

Hoefbladhof 42
3991 GH Houten

email:
bestuur@dartvereniginghouten.nl

Locatie Eddie's

Papiermolen 3A
3994 DJ Houten
Tel: 06-51514491

Locatie Mango’s Café

Het Rond 101
3995 DN Houten
Tel: 030-2682044