Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/dvh/public_html/templates/basetemplate/index.php on line 41
Het gaat lekker! - Dartvereniging Houten

Dat kunnen we wel concluderen na 4 weken competitie. Met veel nieuwe teams is DV Houten aan het nieuwe seizoen gestart. En zonder dat je er conclusies aan kunt verbinden, kan wel gezegd worden, dat de start heel aardig is.

Na 4 weken staan 3 teams bovenaan in hun poule. Dit zijn Andartica, The Vikings en Mango's 4. Daarnaast hebben we ook nog 3 teams die de 2e plaats bezetten in hun poule, namelijk Het Chaos Team, Pooltime en Straight Arrow.

De overige teams staan in de middenmoot, dus alle reden om tevreden te zijn over de competitiestart. Hopelijk trekken alle teams de goede start door naar de rest van het seizoen.

Postadres DV Houten

Hoefbladhof 42
3991 GH Houten

email:
bestuur@dartvereniginghouten.nl

Locatie Eddie's

Papiermolen 3A
3994 DJ Houten
Tel: 06-51514491

Locatie Mango’s Café

Het Rond 101
3995 DN Houten
Tel: 030-2682044